Witamy na stronie Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 1 w Warszawie

<<= Powrót do strony głównej Gimnazjum1

Witaj! Bardzo cieszymy się, że dotarłeś do strony samorządu uczniowskiego Gimnazjum nr1 w Warszawie. Mamy nadzieję, że strona ta ułatwi Ci pozyskiwanie informacji, oraz pomoże  zrozumieć czym dokładnie zajmuje się samorząd szkolny i kim jesteśmy. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek zastrzeżenia do działania strony, lub do naszej pracy - prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy umieszczony po lewej stronie strony. Z pewnością weźmiemy pod uwagę Twoje zastrzeżenia i spróbujemy to zmienić. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z Regulaminem Samorządu i udziałem w życiu Samorządu. Jest to najlepszy sposób na realizację waszych pomysłów mających zmieniać szkołę.
Od razu wytłumaczę, że Samorząd przyjął inną, niż miał niegdyś funkcję, mianowicie jedynie akceptuje, odrzuca (jeżeli Rada Wykonawcza je stworzyła i poddała pod obrady) lub proponuje uchwały, które wykonuje Rada Wykonawcza wraz z osobami chętnymi i opiekunami. Już dziś zapraszamy do czynnego uczestnictwa w sprawach szkoły.

22.10.2017 // samorzad.gimnazjum1.net