zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Aktualności

Już dziś zapraszamy do czynnego uczestnictwa w sprawach szkoły, jeżeli macie jakieś wątpliwości piszcie do nas na forum, lub na adres podany w podstronie "Kontakt".

Marcowe nowości

5 marca w sali 24 odbyło się zebranie Samorządu Szkolnego w którym brali udział opiekunowie, trójki klasowe oraz przedstawiciele samorządu. W czasie spotkania powzięto następujące postanowienia:

W marcu odbędzie się szkolny konkurs talentów "Mam Talent". Jury zostało wyłonione pośród uczniów, dla zwycięzców przewiduje się atrakcyjne nagrody które są narazie tajemnicą. Wstępną datą jest 20 marca, lecz może ona ulec zmianie.

Również 20 marca prawdopodobnie odbędą się obchody pierwszego dnia wiosny. Z tej okazji planowana jest akcja polegająca na przebieraniu się różnych klas w kolorowe ubrania, z tymże ustalono w jakim kolorze ubrania mają założyć uczniowie poszczególnych klas. Poniżej rozpiska:

Klasa 1a - kolor niebieski

Klasa 1b - kolor fioletowy

Klasa 1c - kolor ciemnozielony

Klasa 1d - kolor różowy

Klasa 2a - kolor zielony

Klasa 2b - kolor biały

Klasa 2c - kolor czerwony

Klasa 2d - kolor granatowy

Klasa 3a - kolor żółty

Klasa 3b - kolor czarny

Szczegóły akcji będą jeszcze nagłaśniane i mogą ulec zmianie.

Na nowo podzielono także sekcje samorządu. Przypomnijmy, sekcji jest trzy: porządkowa, imprezowa (zajmująca się organizacją dyskotek) oraz informacyjna.

26 marca o godzinie 17:30 odbędzie się w szkole dzień otwarty dla kandydatów do naszego gimnazjum. Bardzo prosimy o rozpowszechnianie tej informacji, zapraszanie swoich kolegów lub rodzeństwa, oraz o pomoc w oprowadzaniu po szkole.

Opublikowano 9 marca 2015

09.03.2015